Życzenia Urodzinowe

Wyrażanie najlepszych życzeń na urodziny nigdy nie było łatwiejsze dzięki tym najlepszym życzeniom z okazji urodzin dla każdego. Przygotowaliśmy dla was najlepsze życzenia oraz wierszyki dla szczęśliwego brata, wyjątkowej mamy, siostry z okazji urodzin, wszystkiego najlepszego dla przyjaciół i najlepszego faceta na świecie! Czytaj dalej i ciesz się!

Życzenia urodzinowe 2019

Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.

W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

Życzenia na urodziny

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.

W dniu Twoich urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy…

Ciekawe życzenia urodzinowe

W urodziny Twoje życzę Ci Serce moje miłości i kochania, aż do samego zwariowania.

Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi. Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają… i niech Spełnia się twoje najskrytsze marzenia…

Długie życzenia urodzinowe

Z okazji przyjęcia kolejnej wiosny na kark wszystkiego tego co jest naj świata w kolorach tęczy niech dobry anioł w trudach Cię wyręczy, niech miłość w serduszku radośnie błyska i niech przy Tobie zawsze będzie osoba bliska… niech wszystkie kręte ścieżki prostymi się staną a nasze uczucia w marzeniach zostaną… powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym i spełnienia najskrytszych nawet na pozór nierealnych marzeń

Uważnych oczu, które dostrzegą sprawy życia codziennego, takich uszu, które wyłowią wszelkie przemilczenia, takich rąk, które będą zawsze chętne do pomocy, mądrych słów wypowiedzianych we właściwym momencie, kochającego serca, któremu pozwolisz poprowadzić się przez życie, aby tam, gdzie Ty, była miłość.

 

Fajne życzenia urodzinowe

By się spełniły Twoje życzenia, by się ziściły Twoje marzenia, by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobyła w życiu szczyt swoich marzeń. Wszystko co chciałabyś by się zdarzyło, wszystko czego pragniesz by Twoim było.

Dzisiaj, jutro i pojutrze spróbuj życiu nosa utrzeć. Trzymaj tak przez rok cały, by szczerych życzeń kosz wspaniały, który Tobie daję dzisiaj, był radością Twego życia.

Gotowe życzenia urodzinowe

Minęło już tyle lat, a my ciągle za pan brat.
Pozwól, ze życzenia złoże, pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.

Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i radości
I to, o czym marzysz, by się spełniło,
i to co kochasz, by Twoje było…

Ładne życzenia urodzinowe

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazł bryłkę złota,
lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazł serce,
które cię zrozumie.

Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci silę na walkę z przeciwnościami losu.

Krótkie życzenia urodzinowe

100 lat !!! 100 lat !!!
100 lat !!! 100 lat !!!
Niech żyje, żyje nam !!!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia,
ewentualnie złotej rybki złowienia,
która spełni trzy życzenia!

 

Mądre życzenia urodzinowe

Niech w Twoje Urodziny świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata – nigdy ich nie odkryją. życzę Ci wiary.

Najlepsze życzenia urodzinowe

Szczęścia życzę dziś Tobie. Dzień taki raz w roku się zdarza, gdy chcę wyrazić słowami, co serce cicho powtarza.

Tylko słonecznych dni Ci życzę, na te deszczowe parasol pożyczę, niech Twoje marzenia doczekają spełnienia, a promiennego uśmiechu życzę Ci na jednym wdechu!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe

W dniu Twych Urodzin życzę Ci
wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze,
radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości.
Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu
i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.

W ten Twój szczególny dzień Niech nie złapię Cię żaden cień bólu i samotności. Więc życzę Ci wiele miłości, ciepła , słodyczy wielu i pragnę z serca całego szczęścia Twego!

Najładniejsze życzenia urodzinowe

Z okazji Urodzin, życzę Ci tego, co się szczęściem zowie, wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli, a czego dusza zapragnie, krótko mówiąc wszystkiego po trosze!

Życzę Ci pięknych dni, pięknych chwil, cudownych pragnień, gwiazd w Twoich rękach i perełek w snach…

Oryginalne życzenia urodzinowe

Życzę Ci słońca na naszym niebie, smaku i zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, A w sercu zawsze zielonej wiosny!

Radości z każdego dnia, Szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia. Z całego serca Tobie życzę!

Piękne życzenia urodzinowe

Spełnienia najskrytszych marzeń, które są śmiałe i jasne. Bez marzeń życie jest smutne, niech spełnią się więc Twoje własne.

Szczęścia życzę Ci tyle, by uśmiech nie znikał z Twej twarzy, a gdy będziesz smutna przez chwilę, niech spełni się to, o czym marzysz.

Życzenia urodzinowe SMS

Wszystko co piękne i wymarzone, niech w Twoim życiu będzie spełnione.

A więc zdrowia… bo w metryce znów przybyło -;)

Poważne życzenia urodzinowe

Z okazji Twoich urodzin, życzę Ci niekończącej się siły, wielkiego entuzjazmu i wielu namiętności, tak byś zawsze czuła, że żyjesz najpiękniej jak potrafisz.

Niech nad Twoją głową zawsze świeci słońce, a każda kolejna chwila utwierdza Cię w przekonaniu, że życie jest najwspanialszą rzeczą, jaka mogła Ci się przytrafić.

Urodzinowe wierszyki

Staraj się żyć tak, by nigdy nie żałować żadnej przeżytej minuty, a każda kolejna chwila tylko sprawiała, że będziesz chciała więcej.

Wszystkiego dziś Ci życzę co dobre, szczęśliwe i miłe.
Co budzi uśmiech, spokój i ciszą napełnia chwile !

Urodzinowe życzenia

Dużo zdrowia, trochę szczęścia, odrobinę przyjemności na następne lat dwadzieścia.

Uśmiech i szczęście niech w Twym sercu gości. Niech każdy poranek słońcem Ciebie wita.

Wiersze na urodziny

Kochaj jakby nikt Cię nie zranił.
Pracuj, jak gdybyś nie potrzebował pieniędzy.
Tańcz, jak gdy nikt nie patrzył.
Śpiewaj, jak gdyby nikt nie słuchał.
Żyj jak gdybyś był w raju.

Rodzina z mp śle Ci życzenia,
zdrowia, szczęścia, w miłości powodzenia,
by się spełniło o czym marzysz,
byś czuła w serduszku tą miłość, którą przyjaciół darzysz.
Niech ten dzień będzie szczególnie piękny
ten dzień i cały następny rok uśmiechnięty.

Wiersze urodzinowe

Samych wzlotów i wielu szaleństw, wytrwałości i wiary w to, że każdy dzień może być jeszcze lepszy od poprzedniego.

Aby całe Twoje życie było wspaniałą przygodą, która nigdy nie powinna się kończyć i której będziesz chciała ciągle doświadczać.

Wierszyk na urodziny

Niech każdy Twój dzień będzie obfitował w same radosne wydarzenia, a wszytko to, co złe szybko odchodziło w cień życzy…

Niech fortuna zawsze nad Tobą czuwa, tak, by wszystkie troski i zmartwienia omijały Cię z daleka. Zaś pasja i optymizm niech sprawią, że z powodzeniem będziesz realizowała swoje marzenia.

Wierszyk urodzinowy

W tym niezwykłym dniu życzę Ci, aby na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech, abyś osiągnęła wszystko to, co sobie założyłaś i by nigdy nie zabrakło Ci ciepła kogoś bliskiego. Ponad wszystko życzę Ci zaś spełnienia najskrytszych marzeń i wielu niezapomnianych wrażeń.

Żyj zawsze po swojemu i miej poczucie spełnienia. Tak, byś nawet po wielu latach nie żałowała żadnej z minionych chwil.

Wierszyki na urodziny

Życzę Ci: miłej zabawy, filiżanki ciepłej kawy,
dużo prezentów – małych i dużych
i od chłopaka czerwonej róży…,
a jednym słowem dużo szczęścia
i słodyczy z okazji Urodzin … życzy.

Z okazji urodzin życzę Ci, aby Twoje serce zawsze było pełne radości, Twoje marzenia zawsze się ziszczały, a zły los nigdy nie stanął Ci na drodze.

Wierszyki urodzinowe

Z okazji urodzin chcę Ci życzyć, aby każda kolejna chwila była dla Ciebie niezapomnianą przygodą i by była jednym z lepszych powodów do zadowolenia. Ponad wszystko życzę Ci jednak tego, abyś u swego boku zawsze miała osobę, dla której będziesz całym światem.

Wyjątkowe życzenia urodzinowe

Życzę Ci tego, co jeszcze niespełnione. I tego, aby każdy kolejny dzień tylko utwierdzał Cię w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W tym magicznym dniu życzę Ci, aby nawet pomimo upływu lat Twoja młodość nie przemijała i abyś w codziennej gonitwie nigdy nie zatracała samej siebie.

Wzruszające życzenia urodzinowe

Z okazji Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze pogodnie przyjmowała to, co niosą ze sobą kolejne lata i nigdy nie traciła pogody ducha.

Korzystając z okazji pragnę Ci życzyć, aby to, o czym marzysz zawsze się spełniało, a to, co kochasz nigdy Cię nie opuszczało.

Życzenia urodzinowe dla bliskiej osoby

Bardzo wielkiego tortu urodzinowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych, prezentów bez liku.

Wszystkiego co najlepsze i co kryje się pod słowem szczęście, aby każde nowe wyzwanie stanowiło dla Ciebie niezapomnianą przygodę.

Życzenia urodzinowe dla kobiety

Pogodnych dni i nocy i zdarzeń z losu danych, spokoju i miłości i oczu zakochanych. I snu, co ranek zbudzi, bez trosk o dobre jutro i szczęścia nie zaszkodzi, by już nie było smutno. I w wyciągniętej dłoni z kropelką rześkiej rosy, ciepły uśmiech na twarzy, słońcem upięte włosy. Zapachem dni pogodnych przed burzą życia schronią i dni, które przed nimi miłością swą obronią…

Takie to szczere i proste życzenia ofiaruję Tobie w Dniu Twego urodzenia. Wiele uśmiechów, a mało złości, długich lat życia w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, jak najmniej smutków, dużo radości, dużo przygód morza wrażeń moc słodyczy nic goryczy Tego tobie… życzy

Życzenia urodzinowe krótkie

Życzenia proste i nieśmiałe
Lecz prosto z serca składane.

Życzę Ci, aby wszyscy po spotkaniu z Tobą pragnęli śpiewać ze szczęścia.

Życzenia urodzinowe od serca

Życzę Ci bogactw, dobrych przyjaciół,
dobrego nastroju, dobrych wspomnień z przeszłości
i dobrych pomysłów na przyszłość.

Najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy – sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale.

Życzenia urodzinowe wyjątkowe

Długo czekałem owej godziny,
aż wreszcie nadeszły Twoje urodziny.
Więc chcę przed Tobą serce otworzyć
i najlepsze życzenia Ci złożyć.
Żyj długo w szczęściu i radości,
nigdy nie zaznaj przykrości.

Wśród różnych życia kolei
Nie doznaj nigdy złowrogiej burzy,
Płyń wciąż pod żaglem nadziei,
Która otuchę daje w podróży.
Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem,
To jest serdecznym życzeniem moim.

Jak napisać życzenia urodzinowe?

Już nie musisz myśleć nad tym jak napisać życzenia urodzinowe, wystarczy, że skorzystasz z życzeń dostępnych na naszej stronie internetowej.